Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna (gesztenye) hajamat...

Középbarna (gesztenye) hajamat lehet világosítani? Eredetileg világosbarna, de egyszer vörösre lett festve azóta van egy réz színű árnyalata és egyébként is csak egyre sötétebb lesz ha színezem vagy festem.

Figyelt kérdés
Normális, hozzáértő fodrászt szeretnék, aki tud nekem segíteni ebben, hogy vilégos vagy aranybarna legyen ismét!! Székesfehérváron keresem vagy Pestre is felutazok érte, de nem vmi olyan szalont szeretnék, ahol hónapokra előre kell helyet foglalni, hanem kis családias jellegű helyet és hozzáértő fodrászt!! De nem olyat, aki ráken ezt azt kísérleti szinten, hogy majd meglátjuk mi lesz belőle stb..(sajnos jártam már ilyennél,de idő előtt felálltam a székből szerencsére).
2008. nov. 13. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen öntelt vagy :S
2010. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!