Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füstös szemet milyen szemceruz...

Füstös szemet milyen szemceruzával lehet a legszebben csinálni?

Figyelt kérdés
Márkára gondolok.Valami jó minőségűre,ami satírozható,mert eddig csak egyszerűbb,olcsóbb szemceruzám volt,azok pedig erre a célra nem váltak be.
2012. márc. 25. 20:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem az essence fénylő szemceruzája vállt be a legjobban. nagyon erős fekete, és szépen lehet vele dolgozni ráadásul drágának sem drága !
2012. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minél puhább annál jobb. nekem csak egyszer volt tökéletes, azt is egy gagyi ajándékcsomagban kaptam tehát elég márkátlan lehetett. egyébként még az avonos viszonylag puha, nekem sajnos nem jó mert allergiás vagyok rá. de fekete szemhélypúderrel (essence csillogósfekte a legjobb) vékony sminkegyettel, kicsit benedvesítve is nagyon szép füstös szemeket lehet csinálni és a víz miatt ugyan olyan tartós marad mint a szemceruza
2012. márc. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
she márkában van egy jó és olcsó. egyik fele puha szemcerka,másik felén pedig gumi van a satírozáshoz :) kb 1000-1500 ft körül van, de nagyon jó! nekem még az avonosak is beváltak
2012. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence vízálló filces tusa vált be a legjobban. Felviszek belőle egy viszonylag egyenes vonalat, és rögtön elsatírozom egy lapos ecsettel, nagyon jó.
2012. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!