Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki rendelt már a coastal...

Ki rendelt már a coastal scents-től ecsetkészletet vagy bármi mást?

Figyelt kérdés

Az érdekelne , hogy mennyire megbízhatóak , mennyi a szállítási idő , vámot vagy áfát kell e fizetni ? 1 hete rendeltem meg egy ecsetkészletet és kicsit tartok tőle , hogy nem fogok semmit kapni a pénzemért .

A válaszokat előre is köszönöm



2012. márc. 26. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellett végül vámot fizetni? Engem is érdekel:)
2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább a Make Up Plaza-ból rendelek, mert egyszer rendeltem kintről és többe került végül, mintha itthon vettem volna meg. Először is vámot fizettem, majd valami külön adót. Szóval ha itthon megrendeltem volna, akkor kb. 850,- Ft-tal olcsóbb lett volna az egész megrendelésem és nem kellett volna rá várnom 4,5 hetet, valamint még én rohangáltam a vámügyintézéssel. Azóta inkább itthon vásárolok, hisz ugyan annyiba jön ki kb.
2012. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!