Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesnek Tragus piercing?

12 évesnek Tragus piercing?

Figyelt kérdés
Sziasztok.a húgom 12 éves és Tragust szeretne a szüleim nem valami engedékenyek nem tudom hogy,de meggyőzte őket hogy, neki is legyen egy.Én egyáltalán nem támogatom ezt hiába hajtogatja nekem azt hogy ilyen diszkrét megy olyan sakkor is piercing.Szerintetek?
2012. márc. 29. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom,nekem nem engedik,pedig 16 vagyok,atyagatya..
2012. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
12 évesen sehol nem csinálják meg, legalábbis normális szalonban biztosan nem... minek 12 éves kislánynak piercing? Barbie babázzon inkább
2012. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 monster under yo bed ***** válasza:
ááá, várjon még legalább 2 évet.
2012. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen csináltattam, ijeszd meg,ami tényleg így van,azért elég drága ahhoz képest, hallja végig ahogy átszúrják a porcot,és nagyon lassan tolja bele a tűt, aztán ahova beteszi a piercinget nagyon fáj, főleg mikor rácsavarja,utána szűnni nem akaró fájdalom, főleg estére, aludni nem tud vele, én 2 hét után sem tudok normálisan, ja és nem tud abba a fülébe fülhallgatót tenni..

és egy porc gyógyulási ideje 8-10 hónap..

ha piszkálgatja kicsit,rögtön begyullad, ha nem kezeli akkor is, főleg ha koszos kézzel piszkálgatja..és egyébként a tisztán tartása is nehézkes..

2012. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és keress rá itt gyakorin, 1-2 ember leírja mennyire fáj,olvasd fel neki,vagy ültesd oda :)
2012. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok, én is szeretnék egy tragust, és lesz is, de csak ballagásomra.:)) már van egy helixem, nem fáj de akkor sem fájt mikor csináltattam. tudok aludni, csak az első két napban nem tudtam azon az oldalon. 1 hét alatt begyógyult, csak forgatni kellett..: )
2012. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!És, meg is tudtam vele beszélni megegyeztünk hogy,vár vele még 16 éves koráig és, ha betölti elmegyek vele és megcsináltatja.Nekem is van Tragusom bár a szüleim nem nagyon látták hogy kezelgettem meg vigyáztam rá ezért nem is tudták mi vár a húgomra de,nekik is sikerült elmagyaráznom.
2012. ápr. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!