Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szedjem le a műkörmeimet?

Szandy007 kérdése:

Hogyan szedjem le a műkörmeimet?

Figyelt kérdés
Levágtam a műkörmeim rövidre. (zselével volt) Leakarom szedni az egészet teljesen! adnátok tippeket mit csináljak, mert nem jön le! köszönöm!:(
2009. jún. 15. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a műkörmösödhöz és ő leszedi neked, ha magadon kísérletezel és nincs megfelelő eszközöd akkor roncsolod a saját körmeidet! És ez nem érné meg...
2009. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kösz!

egyéb??????

2009. jún. 15. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok... amúgy szívesen:)

De a googleba utánanéztem ahogy te is lazán megtehetnéd és jéééé mit találtam...A műkörmöt úgy tudod leszedni,hogy egy kicsit beáztatod olyan körömlakklemosóba,ami acetont tartalmaz(pár percre csak,nehogy félóráig otthagyd)Ezután veszel egy reszelőt(nem fémet,hanem papírt )és addig reszeled amíg van a felületén anyag.Tovább már csak polírozóval reszeld,fényesítsd.

2009. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike. deh igyse nagyon akarja :S
2009. jún. 15. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok...

ezért javasoltam az első megoldást, mert én is körmökkel foglalkozom tehát valamennyit értek hozzá.

És tapasztalatból mondtam h, szedesd le mert én házilag szedtem le még régebben és galyra tette a körmömet, jó sokáig fájt ha bármi hozzáért a körömfelületemhez.

2009. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy, miért nem akarsz elmenni leszedetni?
2009. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mert csúnyán levan növe, de amugy már levágtam ollóval rövidre. :) :(

és nincs pénzem azért fizetni hogy leszedje :S

2009. jún. 15. 20:09
 8/9 anonim válasza:
Ha csak zselé volt a körmödön azt csak reszeléssel lehet eltávolítani. Annak nincs oldószere. Az aceton akkor válna be ha tip-zselével van elkészítve a köröm. Annak a felületét is reszeléssel kell kezdeni aztán amikor a tip-hez ér az ember akkor oldható acetonnal vagy arra készült oldószerrel.
2009. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én nm merem lereszelni ugyh hagyom ott. nem tom hogy tipp zselé volt, az tuti h olyan kemény. rexelni se lehet:S köszii
2009. jún. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!