Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az új Avon...

Mi a véleményetek az új Avon Super Extend Extreme szempillaspirálról?

Figyelt kérdés
Keresem a számomra legjobb szempillaspirált,nekem eddig az Avon szempillaspiráljai nem váltak be,de a reklámból ítélve jónak tűnik.

2012. márc. 30. 23:13
 1/3 anonim válasza:

Én avonozok ebből kifolyólag nekem van SUPER Curlacius,-fehérbe-feketébe,

color trendes, akkor a sárga feliratos régebbi....super schok....és most megvettem ezt is.....ŐSZINTÉN?? ÉN MÉG KÜLÖNBSÉGET nem találtam a szempilla spiráljaik között ! ÉS ezt halál komolyan mondom. Ha veszek más márkát,akkor ott látom h igen ez már vmi...


Ha eddig nem jött be most se rendeld meg!

2012. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is avonozok.

Nekem ezek váltak be, ezek használatával volt nekem látványos:

SuperCurlacious

SuperFull

SuperShock MAX

Jelenleg az utolsó van, én imádom, amit kérdeztél én azt most rendeltem, jövő héten jön meg. Én az árukkal is meg vagyok elégedve. A Color Trend-es nem vált be, nekem csomós volt tőle a szempillám. Nekem a supershock max és a curlacious vált be eddig. De addig míg nem próbálod, addig nem tudod meg. Pl. a barátnőm a Color Trend hosszabbító spirálját használja, s jó.

2012. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 24 K Gold spirált használom, és teljesen megfelelő, az ára is oké, az újat is próbáltuk öten, nagyon jónak találtuk. Arról nem is beszélve, hogy rengetegen rendelik :)
2012. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!