Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedden csináltattam piercinget...

Lilu8989 kérdése:

Kedden csináltattam piercinget, mikor fog begyógyulni?

Figyelt kérdés
kedden csináltattam ajak piercinget. fel volt dagadva, de már nem annyira, még fáj, főleg ha mozgatom kicsit. viszont a külső seb elkezdett viszketni. ez jót jelent? meg kicsit gennyedzik is, azt olvastam h ez is jó. kb mikor fog meggyógyulni? köszi a válaszokat

2012. márc. 31. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
emberfüggö.meg kezeld le mindig betadinnal és nyilván mozgasd benne mert különben ránő a szád.nekem asszem két hét az volt.
2012. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elvileg 2-3hét max.
2012. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és a váladékozás is normális meg a bedagadás is.ha két hét után is gennyes az már annyira nem jelent jot:) de ha kezeled nem lesz baj.
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. és azzal mit csináljak h a talpa kicsit belevág a számba? kiszedem mindig onann :D csak idegesítő, és 10mm es a szár a piercingemnek :D
2012. márc. 31. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

azt nem tudom mert nekem karika van.én talpasat alapbol nem raknék be,azt mondják az nagyon cseszteti a fogakat,meg az inyt.

(mielött valaki beszolna hogy a karika is ugyanugy cseszi, 10 éve van benne a karika és semmi baja az inyemnek mega fogamnak.)

2012. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
váltsd le minimum 12mm-re a szárat, mert így könnyen körülnőheti a szövet. gyógyulás: 4-6 hete írnak, általában ez így is van. ha viszket, meg gennyedzik az nem olyan nagy baj, megkezdődött a gyógyulási folyamat. most válaszol a szervezeted az "idegen testre". naponta többször tisztogasd meg és ennyi :P
2012. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vehetem ki míg gyógyul.hihi. és mindig piszkálom. majd kiveszem akk ha meggyógyult. 10est ajánlottak nekem első piercingnek. köszi a válaszod
2012. márc. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!