Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez milyen piercingnek számít?

Lilu8989 kérdése:

Ez milyen piercingnek számít?

Figyelt kérdés
van egy ajak piercingem, de nem a megszokott helyen(vagyis nem szépségpötty, nem is monroe :D ) az alsó ajkamban van bal oldalt. ennek mi a neve? mindenhol kerestem de nem találom :D köszi a választ aki tudja :D

2012. ápr. 2. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajakpiercingnek hívják, csak így, simán. :)
2012. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom, de neve is kell legyen :D
2012. ápr. 2. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:

ha párban lenne akkor snakesbites lenne, ha viszont fenn lenne szintén párban, akkor az angelbites.


[link]

2012. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nekm csak 1 van ott :d
2012. ápr. 2. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem öt piercingem volt, valószínűnek tartom, hogy tudnék róla, ha lenne neve. Egyébként minek nevesíteni?
2012. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen olvastam, hogy neked egy van, de mint már írták előttem is, annak úgy külön neve nincsen. csak azért linkeltem, hogy lásd mik vannak.
2012. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De van neve, az az úgynevezett lip piercing. Ha középen van, az labret, ha két oldalt van alul, az sneakebit, ha felül van egyik oldalon az monroe (szépségpötty) ha két oldalt felül az angelbit.
2012. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lip :) hihihiih oké köszi
2012. ápr. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!