Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés körömről a lakkot le...

Zselés körömről a lakkot le lehet mosni sima acetonnal? UV-s átlátszóval lakkozta át a körmömet a manikűrös és nem tetszik ez a kékes színárnyalat.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
le lehet. (van olyan, aki még lakkoz a szakmában???????) 5 éve nem lakkoztam. :D
2012. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fényzselét használsz? :D De hát az is UV-s, én utálom az UV-t! :DD
2012. ápr. 2. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden valamire való körmös fényzselét használ, ugyanis az 4 hétig is fényes. A lakk pedig nem. És a fényzselé nem lilás, mint az uv fedőlakk, amit te kaptál a körmödre. Lakkra pedig nem is lehet fényzselét tenni, ezért nem lakkozunk már nagyon sokan.
2012. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A zselé is uv-s, miért is rakattál azt? Rakass porcit, azt elég polírozni és fényes lesz.
2012. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De amúgy a zselé nem UV-s, nem? Nekem régebben is volt műkörmöm és zselé volt akkor is, ha nem uv-s volt a lakk, akkor nem világított a diszkófényben :)), ha jól emlékszem.
2012. ápr. 2. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Te kevered a szezont a fazonnal :) Az, hogy uv-ra köt, még nem jelenti azt, hogy uv-fényben világít. A fényzselé nem világít uv fényben. Max minimálisan, de az nem is tűnik fel. azért van, hogy pl a szoliban ne sárguljon a köröm.
2012. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én nem keverem a szezont a fazonnal mert tudom mi az uv lámpa és az uv lakk között a jóóó nagy különbség... na mindegy.
2012. ápr. 2. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:

mondom, hogy nem érted. na mindegy.

A kérdésre a válasz: igen, le lehet mosni.

2012. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de mondom, hogy érted, mivel évekig volt műkörmöm és sokszor használtak már a körmömön fényzselét. nekem picit az is világított uv fényben, bulikban pl., de én ebbe nem kevertem bele az uv lámpát, azt sem értem miért hoztad szóba...
2012. ápr. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!