Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról akinek ennyi gyűrűje van? Tetszik vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Ti hány gyűrűt szoktatok viselni?


2012. márc. 9. 20:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez azért kicsit túlzás, nem? Szerintem egy-két ízléses gyűrű még OK, bár én nem hordok egyáltalán, mert félek, hogy elveszteném - mindig ez van, így inkább megelőzöm a bajt. xD Hogy mit gondolok egy ilyen lányról? Hát, igazán nem ítélek meg senkit ilyesmiről, de azt gondolnám, van valami kis bibi benne... aztán lehet, hogy csak karakteres ember és így fejezi ki magát, ami viszont egyáltalán nem gond. 16/L
2012. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem végez semmilyen munkát.
2012. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az első kivételével az összes tetszik.

egyébként meg azon kívül, hogy szereti a gyűrűket mást nem igazán tudok gondolni.:D

2012. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit gondolok?

A legfontosabb, nem árt vele senkinek.

Fiatal, csinos, és szép, ráadásul ízlésesek a gyűrűk. Egyedül a szegecses karkötő húzós nekem, de ha neki tetszik?

2012. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 ujjamon szokott lenni gyűrű, igaz a visszafogottabb fajtából. És csupán az az oka, hogy imádom az ékszereket:). Ja, dolgozom, és addig leveszem a gyűrűket, szerinem nincsen összefüggés e két dolog között.
2012. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túlzás, legalábbis nekem eszembe nem jutna ennyi gyűrűt egyszerre felvenni. Mondjuk én max egyet szoktam egyszerre felvenni és az is mindig kicsi. Bár így a képeken nem néz ki rosszul, jó ízléssel vannak kombinálva, úgyhogy ha valaki ezt szeretné, akkor felőlem hajrá.
2012. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TijuMK ***** válasza:
Szerintem nem baj ha valakin sok gyűrű van, de hogy mind ilyen feltűnő és nagy az kicsit fura, úgy vonzza a tekintetem. Amúgy nekem 5 gyűrűm van, abból 2 nagyobb és díszesebb, a többi egyszerű karikagyűrű. 3 a bal kezemen, 2 a jobbon. De bizsu gyűrűt soha nem vennék fel az életben.
2012. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyűrűk szépek, de ilyen nagy, hangsúlyos gyűrűket együtt hordani (főleg ennyit) szerintem nem szép. Ilyenből én csak egyet hordanék egyszerre.
2012. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van millió gyűrűm, amiket imádok, vannak egyszerűbbek és hangsúlyosabbak, de így semmilyen körülmények között nem mennék utcára, egyszerűen ízléstelen.

Általában 3-nál több gyűrű nincs rajtam, illetve feltűnő mellé nem hordok mást, maximum egy szolid, vékony kis karikát.

2012. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyűrűk mennyiségével nekem nincs bajom, de én a diszkrétebb, kő nélküli, vagy nagyon pici köves gyűrűket szeretem, főleg az ezüstöt. Nekem 3 gyűrűm van, amit hordok is, abból az egyikben van 3 pici kő.
2012. márc. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!