Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hiába a smink, a szép ruha,...

Hiába a smink, a szép ruha, ha a rossz gondolatok megmaradnak és nem változnak?

Figyelt kérdés
Felveszem a szép ruhát, a jó sminket, megcsinálom a hajam...örülök egy percig, utána ha ebben kell kimenni az utcára újból sz.arul érzem magam...A gondolataimban nem MEREM elhinni, hogy érek valamit, hogy SZÉP vagyok...mert vannak fogalmaim a szépről és a fogalmaim alapján és egy sz.r vagyok aztán persze más láthat szépnek, sőt lát is...de én magamnak akarok tetszeni, és sosem sikerül! Bármit csinálok magammal, bármilyen vagyok, vidám, szomorú, mindig ugyanolyan vacaknak érzem magam....
2012. ápr. 5. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Sőt még mintha feszengenék is jobban tőle, valahogy olyan érzésem van hogy megérdemlem ezt?
2012. ápr. 5. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősítsd az önbizalmadat. Próbáld meg az eszedet használni, és legyél jó valamiben amihez értesz. Pl. nyelvtudás, rajz vagy matek...
2012. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!