Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A modelleknek nincsenek...

A modelleknek nincsenek pattanásaik? Most komolyan. Vannak 18-19 éves modellek is, fiúk is, akiknek abszolut nem pattanásos az arcuk. Hogy csinálják? Láttam róluk smink nélküli képeket is és kb semmi. Ez annyira rossz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
nem hinnem.. szerintem retusalva vannak.. senki sem tokeletes..
2010. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Azért modellek, mert az a munkájuk, hogy szépek legyenek.

Az meg hülyeség, hogy retusálják.Biztos, hogy van egy kis retus, de egy full ragyás embert miért alkalmaznának modellként?

2010. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sincs kb. semmi. genetika.
2010. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
manapság már egyre több az olyan tini, aki pattanás nélkül vészeli át a pubertáskort. meg talán pénzfüggő is a dolog, bőrgyógyász, krémek, mindenféle kezelés, kozmetikus. ha anyagilag nem vagy korlátozva és mindent kipróbálsz valamelyik csak hat. általában a modelleknél ez így van. ők nem a csöves kategóriából kerülnek ki.
2010. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
hat sajnos en nem azok koze tartozom akiknek nincs pattanasuk.=(
2010. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok de sosem voltam pattanásos (remélem már nem is leszek)Tehát van ilyen is. De van egy barátnőm aki fotó modellkedik és hát a foga sem fehér a bőre is öreg és pattanásos mégis kiretusálják. Egy egy ilyen retuskép sorozat meg jó sok pénzbe kerül neki vagy annak aki foglalkoztatni akarja. Tehát ha pénz van szép bőröd is lesz vagy pedig szerencsésnek kell születni:D
2010. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Photo shop ember ,teli vannak ragyával azok is de segit rajtuk a jo öreg PHOTO SHOP.
2010. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Menjenek a modellek a pi..ába!(nem engedte kiírni :S) :D Azt hallottam amugy, hogy az későbbi egészségre vall, ha tinikorban van pattanásod. Na persze nem a nagyon durva ragyásra gondolok. Csak ha vannak rajtad kisebb pattik, mitesszerek. Állítólag ha fiatalon nincs pattanásod, akkor nagyobb a valószínűsége, h előjön 30 éves korod körül. Nekem sincs egyébként sok. Nekem is inkább csak mitesszerek vannak, az is leginkább orron, homlokon. Ilyen apró picik. Hál istennek nekem sincsenek nagy ragyáim. De a modelleknek még kb az sincs. Áááááá! Mert láttam csomó civil képet modellekről, és semmi. Nagyon szerencsések. Mondjuk nem véletlen mennek modellnek....
2010. jún. 24. 10:30
 9/21 A kérdező kommentje:
AZT TUDOM H A FOTÓIKON NINCS AMI KÉSZÜL RÓLUK KÜLÖNFÉLE REKLÁMOKBA, DE MONDOM H CSOMÓ MODELLT LÁTTAM MÁR CIVIL KÉPEN, UTCÁN, MEG ÉLŐBE IS ÉS AKKOR NINCS PHOTOSHOP ÉS MÉGSINCS SEMMI PATTANÁSA. SZTED ALKALMAZNÁNAK EGY OLYAN EMBERT MODELLNEK AKI TISZTA RAGYA?SZTEM NEM.
2010. jún. 24. 10:32
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Miért, neked csak pattanásos ismerőseid vannak vazze? Genetika, kész.
2010. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!