Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ancsa, a barátnőm befestette...

Mellindaa kérdése:

Ancsa, a barátnőm befestette a szemöldökét vörösre, de túl sokáig hagyta rajta és nagyon sötét lett, most kétségbe van esve, hogy hogyan szedje le?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Tépje ki a szemöldökét, majd szemceruzával rajzolja újra. Jobbat nem tudok mondani. Vagy maximum hígítóval próbálja meg óvatosan lemosni, hogy szembe semmiképp ne kerüljön!
2012. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
borotvával. Majd kinő...
2012. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hígító lehet valóban a jó megoldás, ahogy egy fenti hozzászóló írja. Nyáron a kerítést festettem és amikor aláhajoltam, rendesen bevágtam a fejem, csupa zöld festék lett a hajam. Hígítóval szedtük le. Majd ezután folytattam a munkám és nagyon féltem, hogy megint zöld leszek, ezért nagyon óvatos voltam, mivel ennyire vigyáztam, sikerült megint összekenni magam. De a hígító megoldotta. A szemre vigyázzatok!


Vagy esetleg, mivel gondolom ma már nem juttok hígítóhoz, próbálkozzatok acetonnal, amit a körömlakk lemosáshoz használunk. Végül is, az is hígító.

2012. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjátok úgy, vagy citrom levével+ mézzel próbáljátok kicsit világosítani. 2-3 nap egymás után, tuti világosodni fog. Meg ha van olívaolaj otthon, akkor azzal is lekenhetitek.(utána)

Nehogy leszedjétek a szemöldökét!!!


Bár én lennék olyan hülye hogy szőkítőporral meg oxival esnék neki...

2012. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 héten belül teljesen lekopik,ne aggódj,vagy még hamarabb!
2012. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bőrről pár nap alatt lekopik, de hamuval le lehet belőle szedni. Vizezzetek és szappanozzatok be egy vattakorongot, majd egy kevés hamut tegyetek rá, és azzal dörzsöljétek. Persze ha nincs hamu, csak amiatt ne csináljatok tüzet...

Akkor esetleg tonikkal dörzsöljétek meg finoman, akár naponta többször is.

2012. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a tanácsokat.Szegény így is meg van rémülve,szóval semmi esetre sem szedjük ki neki.

A citromleves megoldást kipróbáltuk,valamennyivel világosodott.De akkor nyugodtak vagyunk,ha lekopik kis idővel.

A hígítót is kipróbáljuk.

Köszi még egyszer.

2012. ápr. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!