Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap begyulladt a köldökpier...

Tegnap begyulladt a köldökpiercingem. Éjjel kivettem mert nagyon fájt. Ma megpróbáltam átdugni rajta, de olyan mintha már be is nőtt volna. Lehetséges ez hogy egy éjszaka alatt benő? Vagy csak azért nem tudom átszúrni, mert meg van dagadva?

Figyelt kérdés
Eddig titán ékszer volt benne, most kaptam 1 orvosi fémet. Eléggé el vagyok kenődve, annyira tetszett, és félek hogy mostmár a régit se tudom visszatenni...:(
2009. jún. 17. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy picit nyomd erősebben - lehet h fájni fog...

amúgy lehet h azért nem bírod visszatenni mert be van dagadva

mindenesetre menj el egy piercinges-hez, legjobb lenne ahhoz aki neked csinálta :)

2009. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem régen lett csináltatva akár egy éjszaka alatt is összeforrhatott, de szerintem is menj a piercingeshez, ő csak jobban tudja majd mit kéne tenni.
2009. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már február eleje óta megvan... szal nem mostanában csináltattam... de valószinüleg visszamegyek akkor a piercingeshez...
2009. jún. 17. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem menj vissza! sokkal jobb ha egy szakember szurkál meg minden, minthogy magadnak szurd ujra :S

higyj nekem 3pc-m van :)

2009. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is igy jártam,hogy 1 napra kivettem és utána nem tudtam sehogy visszarakni. én 1 tűnek a másik-nem a hegyes!- részével tudtam belerakni, pontosabban, átszúrtam a tűvel,és igy utána már átment rajta a piercing. persze, elötte ajánlatos fertőtleniteni(igaz én nem csináltam), és nem gyulladt be, semmi baja nincs.jobb ötletem nincs, vagy pedig menj vissza a piercingeshez.
2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!