Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudna segiteni valaki hogy...

Egy csajszii kérdése:

Tudna segiteni valaki hogy hogyan sminkeljem magam tavasszal és nyáron? (nagyon szeretem a kihivo dolgokat) szoval lécci adjatok tipeket :D

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyáron szerintem csak szolid sminket csinálj, hagyd érvényesülni a napsütötte bőröd. Én mondjuk nyáron szempillaspirált, tust vagy szemceruzát szeretek használni, meg ajakápolót vagy szájfényt. :D


Most a két kedvenc sminkem igen egyszerű, mégis nagyon jó!

Az egyikhez korrektor, fekete tus, fekete és fehér szemceruza vagy fehér szemhéjpúder, szempillaspirál és ajakápoló (esetleg rúzs vagy szájfény).

Korrektorral elfedem az apró bőrhibákat, a tussal vékony vonalat húzok a felső pillák tövébe, de a szemzugnál nem húzom végig meg. Oda fehér szemceruzát vagy szemhéjpúdert használok, szépen elsatírozva. Az alsó pillák tövébe egy kevés fekete szemceruzát dolgozok el. Végül szempillaspirált és ajakápolót (vagy szolid szájfényt vagy rúzst) használok.


A másik kedvencem, amikor ilyesmi sminket készítek csak színesbe. A ruhámhoz illő szemhéjpúdert használok. A tus helyére egy kicsit sötétebb szemhéjpúdert teszek, meg alulra szemceruza helyett is, ez megadja a keretet a szemnek. A szemhéjamra pedig ugyanolyan színű szemhéjpúdert használok, mint keretnek, csak halványabb árnyalatban. Végül szempillaspirál és szájfény vagy ajakápoló vagy rúzs. :D

16/L

2012. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm :D
2012. ápr. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!