Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék ilyen nyakláncot?

Hol vehetnék ilyen nyakláncot?

Figyelt kérdés

Még nyáron láttam ilyet 1500-ért a New Yorker-ben, nagyon tetszett, de én hülye nem vettem meg. Már nincs sajnos és ilyen színben nem nagyon találok, se neten, se a boltokban. Valaki esetleg nem látott ilyen színben valahol, akár neten rendelhetőt is? Itt van róla kép, sajnos jobb képet most nem tudtam találni, de szerintem nagyjából látszik: [link]

[link]



2012. ápr. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
bijou brigitte -be már kerested?:) 13/L
2012. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, majd megnézem.:) Bár legutóbb nem volt, de hátha most találok.
2012. ápr. 9. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Itt láttam baglyos nyakláncot, 550-ért, kérdezz rá, hátha még megvan.

[link]

2012. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a baglyosat nem ide akartam küldeni.
2012. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi van a medálon, mert nem igazán látható. Írj privit, szerintem tudok segíteni! :)
2012. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!