Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy Tragus PC mennyire gyógyul...

Egy Tragus PC mennyire gyógyul könnyen? Vissza tud forrni, ha kiveszem? Milyen veszélyei lehetnek? Szúratni vagy lövetni érdemes inkább?

Figyelt kérdés

Már van egy Helixem, az nem fájt, hamar be is gyógyult és semmi baja sincsen (lassan 2 hónapos)és most szeretnék egy Tragust. Mi a véleményetek?

14L


2012. ápr. 9. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mindenképpen szúrasd, gyorsabban, szebben gyógyul, kisebb lesz a vadhús kialakulásának az esélye is.

Kivenni csak akkor vedd ki, ha már teljesen begyógyult, előtte semmiképp! Vissza tud forrni, de szerintem pár hét (attól függ, mióta van meg). Amúgy fülporc pc, annyira nem könnyen gyógyul, de nem vészes

2012. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem.:) nagyon szépen köszönöm! ^^
2012. ápr. 9. 13:30
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van mindkettő. A tragus egyáltalán nem fájt (lövettem) a helix jobban, szóval ha azt kibírtad ezt is kifogod :) nincsenek veszélyei és hamar is gyógyul.
2012. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ezt nagyon jó hallani:DD remélem nekem sem fog fájni a tragus. a helixet pedig meg sem éreztem:D

köszönöm a válaszod.^^

2012. ápr. 22. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő van. Szúrattam őket, és a szúrást javaslom egyértelműen. (bár már biztos megvan azóta neked)


A helix jobban fájt és lassabban is gyógyult. A tragusnál a szúrás volt kellemetlenebb (nem fájt jobban, csak rosszabb érzés volt hogy ott matatnak a hallójáratomnál), de utána semmi fájdalom nem volt azóta. Első naptól kezdve tudtam rajta aludni is.


Nekem a tragus problémamentesebb volt, a helix a mai napig érzékeny néha egy kicsit.

2012. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!