Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mit vennétek dm-es...

Lányok! Mit vennétek dm-es 50%-os kuponnal?

Figyelt kérdés

A kupont csak sminktermékekre lehet beváltani, pl :L'oreal, Maybelline, Astor,Rimmel, ilyesmi:))

ti mit vennétek?van olyan ami nagyon bevált?


2012. ápr. 9. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ mi van kifogyóban, mire van szükségem:)) Neked mire/mikre van?:)
2012. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
valami jó szempillaspirál mindig jól jön:) de ezek a drogériásak sajnos nem igazán váltak be..vagy valami szép rúzs:)
2012. ápr. 9. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szájfényt vennék,abból sosem árt a sok.:)
2012. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
úú ,miben volt a kupon? :)Glamourban?? már egy ideje erre vártam, másképp nem veszem meg az újságot :D
2012. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen,abban van:) és konkrétan az újságból kell kivágni, nem a többi kupon között van:)
2012. ápr. 9. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem JOY!
2012. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
upsz :)
2012. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
áhh szerintem is drogériások mindig annyira be vannak reklámozva aztán a felét se érik :/ Hiába istenítik páran annyian egy douglasban kapható bourjois szempillaspirálnak a közelébe se érnek!! Én alapozót vennék perpill belőle mert fogytán van (astor skin match). Rúzsra nem költenék sokat mert egyiksem valami hú de tartós,nekem a NYC-s szájfény a legtartósabb bármi közül! Ha használsz alapozót én arra használnám fel hiszen minnél drágább annál jobban megéri a kupon:) Vagy parfümre nem lehet?
2012. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
parfümre nem:) csak smink
2012. ápr. 9. 21:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen alapozót vennék, most leginkább arra van szükségem. Vagy a L'Oreal Matt Morphose-t, vagy egy Max Factort. Esetleg szempillaspirál lenne a második variáció, abból csak Max Factort.
2012. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!