Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak?...

Milyen alapozót használjak? Vagy hogy alapozzam az arcomat? (lent)

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon fehér a bőröm, és sok a pattanásom. Ha bepúderezem az arcom, akkor a nyakam meg a mellkasom rikít a fehérségtől, de hogy néz az ki, ha ott is bepúderezem... Mit tegyek? Jah, és hogy sminkeljem ki magam úgy, hogy tényleg ne látszanak a bőrhibák?
2012. ápr. 12. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

egyszerű ha nem adnék magamra én is ilyen lennék(ezzel most nem arra célzok hogy igénytelen vagy)

1. szolizok

2. meg vettem egy olyan alapozót ami bőrszínhez illeszkedk,nem lesz maszkerű hatása egyáltalán és jól fed! Astor skin match a neve, vegyél belőle bőrödnél 1 árnyalattal sötétebbet,3600 ft de sokáig elég nekem november vége óta megvan pedig mindennap használom(szolis napon 2x is )

3. bronzosító púder. ettől lesz szép barna színem és igen kell a nyakra is és kell a dekoltázsra is. Veszel egy nagyfejű púderecsetet és azzal 2 perc alatt megvagy vele!


Nekem ezek nagyon beváltak,mindenki dícséri a színem is és bőrhibáimnak is búcsút mondhatok vele,legalább látszatra:)

2012. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát szoliba nem biztos h tudok járni, mert nincs a közelünkbe, meg drága is.. de ezt az alapozót megveszem!:)
2012. ápr. 12. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
oksa,ha bronzosítón gondolkozol akkor meg essence-t ajánlom hogy annyira ne menjünk végletekbe anyagilag:) Neki jó a bronzosítója,nem foltos:) szép színed lesz tőle !
2012. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. ápr. 12. 00:36
 5/11 anonim ***** válasza:

1.Szoli? nemár.. :D köze nincs az igényességhez...

2. Fehér bőrre is lehet jó alapozókat találni, ezek nagyon jók. dm-ben meg rossmanban is ki tudod őket próbálni, a dekoltázsodtól sem fog nagyon eltérni:

[link]

3. a púderezést ne hagyd ki

4. a pattanásokra a legjobb a zöld korrektor, legutóbb az essence és alverde termékek közt láttam ilyet. egy próbát megér :)

2012. ápr. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a fehér bőrre talán ez a legjobb: Maybelline Affnitone Mineral Ivory

Nekem is ilyen van, üveges kiszerelésű, nagyon-tényleg nagyon sokáig elég :D és könnyű vele dolgozni

2012. ápr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem az igényességre kérdése a szoli hanem nagyon sokat segít a bőrhibákra! Nekem használ!
2012. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos bőröm van, piszkálnak is vele itthon mert mindenki kreol bőrű csak én vakítok, de az istennek se mennék el szoliba. Nyáron mindig szép színem lesz, pont annyi, hogy semmi szükségem alapozóra, max egy kis korrektorra. Nehogy azért kezdj el szolizni, hogy az arcodtól ne üssön el az alapozó. Vannak nagyon jól fedő, világos alapozók is. Én a Bourjois Healthy Mix-et használom. Egy nagyon jó fedésű alapozó, az ára 4000 Ft körül van. Én előtte az előbb ajánlott Astort használtam. Hát az valami borzasztó, nincs belőle világosabb árnyalat, én megvettem a legvilágosabbat és narancssárga lett a fejem, úgyhogy tovább adtam egy szolis barátnőmnek. Valószínű neked sem lenne a legjobb választás. Üdv!
2012. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az megint más kérdés, hogy meg tud-e állni annál, hogy normális színe marad, vagy sült csirke lesz, mint sokan mások.
2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És a Maybelline alapozó mennyibe kerül kb.?

2012. ápr. 12. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!