Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Diesel Loverdose vagy Paco...

Diesel Loverdose vagy Paco Rabanne Black xs l'exces parfümöt válasszam?

Figyelt kérdés

Új parfümöt szeretnék venni és ez a két parfüm tetszik, de nem tudok dönteni,hogy melyiket vegyem meg!

Szerintetek melyik érné meg jobban,esetleg tapasztalat alapján?


2012. ápr. 14. 12:22
 1/3 Eszterb válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem szintén ez a két illat tetszett meg és ugyanígy nem tudtam dönteni. Többször megillatoltam a drogériában őket, hasonlítgattam a két illatot. Végül ma a Paco Rabanne L'exces t vettem meg és nem bántam meg:)

Azt is leírom miért.

Mindkét illat ugyanaz a típus, orientális-vaníliás.

Mindkettő egyformán rendkívül tartós.

A Diesel illat olyan, amilyen legalább még 5 parfüm illata, és noha nagyon finom édes és erős, de nem annyira különleges, inkább sima édes-vattacukros. Cacharel, Lolita Lempicka, Escada, Chopard illatokban vannak nagyon hasonlóak hozzá.

A L'exces ugyanezekre az alapokra komponált illat, de mélyebb,jobban dominál benne a vanília. Amiben igazán eltér a másiktól az a fás illatösszetevő, és ez teszi olyanná, hogyha bemégy valahová észre fognak venni. Nem az a sima édes parfümillat amit nagyon sok nő visel, hanem egyedi, kicsit ütős amit imádok az elegáns parfümökben.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Közben nekem is sikerült választani és én a Loverdose-t választottam. De nem bántam meg mert isteni az illata és nagyon tartós. Azért lehetséges,hogy majd a Paco Rabanne is hazakerül a polcomra :)

2012. ápr. 16. 06:01
 3/3 Eszterb válasza:

Szia!

Most hogy így belegondolok, lehet, hogy a Loverdose meg az én polcomon fog landolni a Paco mellett. Mivel nem tudom elfelejteni :))

2012. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!