Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemkontúrral van kis...

A szemkontúrral van kis gondom:S Amikor kifestem alul a nedves részt, akkor kb 10 perc és szét is folyik. A minősége a hiba vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
van olyan hogy vízálló? lehet hogy az kéne?
2009. jún. 21. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ne fesd ott belül ott kenődik el a leghamarabb ,belefolyik a szemzugba nem vmi egészséges.Mivel nedves ott a rész ,meg sokszor pislogsz szerintem minden festék lefolyik amit odakensz
2009. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez ilyen, le fog folyni a vízálló is, nekem is le szokott, vagyis inkább be... és összegyűlik a sarokban, ne fesd ki belül ahol nedves.
2009. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A nedves rész alatt fesd ki!Nagyobbítja a szemed is...És utána a nedves részt is kifestheted, mert már nem fog úgy lefolyni!

17/L

2009. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Van egy trükk amivel hosszntatró ha bévül húzod ki a szemed a nedves résznél:Miután kihúztad a ceruzával fixáld fekete szemhélypúderrel!Vékony ecsettel tudod oda felvinni,de nem avvala kenős módszerrel hanem pontozással. linkelek egy videót,ez a srác nagyon jól bemutatja,olyan 2:40 perc körül!

http://www.youtube.com/watch?v=PZlGpV_n_ts&feature=channel

2009. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alatta hol fessem ki, mert nekem ott már rögtön jön a szempillám
2009. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, velem is mindig ez történik =/

50x szoktam áthúzni, és akkor ottmarad:@

2009. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a szemkontúr mindig szét fog folyni, mert az nem belső szemhély festésre való. Ott muszáj lesz szimpla szemceruzával kihúznod. Azt, hogy alatta, úgy értették a többiek, hogy a szempilláid alatt!!!
2009. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!