Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora a legkisebb fültágító?

Mekkora a legkisebb fültágító?

Figyelt kérdés
Még nincs kilőve a fülem. Osztálytársamnak (aki szintén fiú) volt egy nagyon kicsi fültágítója, és ki akarom én is próbálni. Igazából fülbevaló is jó lenne (egy kicsi, fekete pötty fülbevaló) de mivel vízilabdázok, így nem előnyös, a fültágító viszont stabil. Hány mm-es a legkisebb fültágító? Árban mennyi? Mennyi idő után lehet betetetni a fülbelövés után? És fülbelövés után mennyi ideig nem kéne uszodai vízbe menni?
2009. jún. 22. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

huh a sima fülbevaló is elég stabil, mire én kipreparáltam a fülemből..:D

szerintem legfeljebb egy hétig kéne annyira kímélned, hogy még uszodába se, végülis a sima csapvíz is jócskán klóros..

de ez engem is érdekelne, mekkora a legkisebb. az még talán tud szép lenni. :)

2009. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 vagy 3 mm-es a legkisebb tágító. Állítólag nagyon fáj, amikor beleteszik :S

Érdeklődj piercingesnél, hogy mekkora a legkisebb, mikor lehet vele vízbe menni, mert egy profi biztosan jobban tudja, mint mi! : )

2009. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1.2 mm a legkissebb.
2009. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mint ékszer: 3mm

kilöveted a füled, vársz 1 hónapot mig begyógyul és elkezded tágitani... vagy nylókapálcikával vagy... találd fel magad! xD (én nyalókapálcikával csináltam).

nekem 8-as volt csak bedurrant és 5-ös lett... :S

16L.

2009. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van eza szkubi vagy mi ilyen műanyag szál amiből karkötőt szoktak csinálni. én ferdén levágtam és azt raktam bele 1.

aztán fülpiszkáló pálcikát. úgyanígy ferdén levágtam. tollbetét. és aztán vettem tágítókat. árkád apacsban a legolcsóbb. asszem 10mm.ig 1200. nekem most 6mm (:

soksszerencsét.

L/16

2009. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne lövesd, inkább szúrd/szurasd. sokkal hamarabb begyógyul és kevésbé sérti a füled szöveteit:) igen 2mili körül mozog a legkisebbb, ami tényleg "semmi", tehát kibírod:) szerintem stabilitásban nincs nagy sülönbség a fülbevaló és tágesz között:)
2010. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1mm nálunk a legkissebb, 1000ft/db
2011. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem elösször furasd ki,várj 3-4 hetet,aztán kezd tágitani.Énis most kezdtem(fogpiszkálóval) és most tartok 2mm-nél.Alegkisseb fültági meg szerintem 2mm körül van.
2012. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!