Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körmöt csináltassak...

Milyen körmöt csináltassak ballagásra?

Figyelt kérdés
most rózsaszín/kék virágos van de az valahogy a ballagáshoz és az utána lévő érettségihez nem nagyon illik. mutassatok képeket légyszí

2012. ápr. 28. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csináltass sima franciát, mindenféle csicsa nélkül, max pár kővel a két gyűrűsben. elegáns.
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg unalmas :/ szép meg minden de nekem valahogy unalmas
2012. ápr. 28. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor meg nem tök mindegy? Minden más csicsa lesz az alkalomhoz.
2012. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Xela003 válasza:
Szeerintem is egy ilyen alkalomra a sima francia a legszebb.. Nekem is olyan lesz :) de lehethogy feldobom valamivel, mondjuk kovekkel, vagy valami kis csikokkal mintanak :)
2012. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én valami egyszerűbbet csináltatnék, pl: francia megoldás csak színes vagy fekete végekkel és esetleg egy kis kő vagy egy csillámos vékony vonal, de attól is függ, hogy milyen ruhád lesz ballagáson és miben érettségizel (ha nem ugyanabban).
2012. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


egy ilyen ballagásra szerintem bőven elég

2012. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!