Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
S.O.S 16 éves vok. Hogy fetsem ki magam szépre mert szép az arcom de egy ksi sminkel ugy szebb lenne hogy fesem ki és mimet.?
2012. máj. 1. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

vok=vagyok

fetsem=fessem

sminkel=sminkkel

ugy=úgy

fesem=fessem


A véletlen elgépelést (ksi) és a vesszők hiányát nem tettem szóvá, de két mondatban 5 hibát véteni 16 évesen... inkább a tanulásra koncentrálj.

2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vok azt úgy szoktá írni mert sokat afcezük te ős lakó;) az ugy azét mert sietek a fesstemem enm tudtam h kel írni a sminekll meg félre gépeltem és ne engem oktass hanem a kislányod;)-.-"
2012. máj. 1. 18:23
 3/6 anonim válasza:
Attól, hogy valaki nem ír idióta kitalált nyelven, még nem őslakó...
2012. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oké,hogy a hogy=h meg a vagyok= vok,mert rövidítjük énis szoktam faceezni,de attól még alapvető dolgokkal tisztában kéne lenni 16 évesen. Egyébként én úgy szoktam,hogy az alsó szemhéjamat kihúzom belül, a szempilláim tövénél,majd lemosom,h csak vékony csík legyen és szempillaspirál és ennyi.
2012. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
isten áldása inkább festegetés helyett olvasnál...ezek a mai fiatalok
2012. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én mindig átolvasom amit leírok, hogy ne legyen benne ilyen elírás. Persze igy is marad hiba.


Kifestés..

gondolom már lekéstem az S.O.S-kategóriából de én igy szoktam:

Szemceruzával (fekete) a szempilláim tövét, alul csak halványan.

Sötét színnel a szemhély külső zugától húzok egy csíkot befelé haladva, de nem a belső zugig.kb a közepéig, majd világossal ugyanez csak belülről kifelé haladva..Az eredmény, egy szép átmenetes sáv..Én nem szeretem a tul nagy festett foltokat. Jegyezd meg a kevesebb néha több!! Aztán egy kis szempilla spirál, rúzs semmi..és kész..

Amugy ha beírod youtube-on hogy sminkelés v. make up tourtoal(vagy hogy kell le irni), rengeteg videót ad ki róla, magyarokat is, rengeteget segíthetnek.

Jó szépítkezést.

De ha szép az arcod nem hiszem h kell.. A fiuk szeretik a természetesen szép lányokat, mert öket is elborzasztja mikor reggel egy bányarémmel kelnek. Pedig este még csinicica volt..Ennyit erről.

2012. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!