Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony alapozó, korrektor,...

Folyékony alapozó, korrektor, púder olcsón, de jót?

Figyelt kérdés

Elfogytam mindenemből. A Dm-ben vagy a Rossmanban szeretnék venni alapozót, korrektort és púdert. A bőröm normál. (egyszer zsíros, egyszer száraz, máskor pattanásos) Nincs rá sok pénzem.

Tudnátok mondani olyan termékeket amik jók, jól elfedik a bőrhibákat és az áruk is elfogadható? Nekem az is elég, hogy te milyet használ és, hogy megvagy-e vele elégedve és kb. mennyi volt.


2012. máj. 9. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy azért nem veszek olyat ami most elfogyott,mert ilyen 100ft-os boltból való ócskaságok voltak. Szeretnék egy kicsit normálisabbat ami nem folyik le 1 óra múlva.
2012. máj. 9. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
én maybelline affinitone-t használok, kb 2ezer ft, de ha leárazás van, akkor 1500. tegnap voltam rossmannban, a maybelline cuccok le vannak árazva, nézd meg.
2012. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Maybelline-t ajánlom ebben az árkategóriában, az Affinitone termékeket ezen belül. Vigyázz, hogy az Essence alapozókkal ne ess kísértésbe, mert ugyan olcsók, de borzalmasak. Pont tegnap próbálgattam őket, jól eldolgozva is olyanok mintha rohadna a bőröd...
2012. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!