Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krém: lehet vele napozni?...

BB krém: lehet vele napozni? Vagy olyan, mint pl alapozó és korrektor, h foltos lennék utána.

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy tudom, van benne fényvédő

Gondolom, sminkben nyáron is ki szoktál menni a napra. Totálba napozni hol akarsz márciusban?

Én ugyan nem foltosodom, de simán szoktam tűző napon sminkben lenni, olykor elkerülhetetlen.

Egyébként meg egyáltalán ne napoztasd az arcodat, mert ráncos leszel. Ha tűző napra mész, tegyél kalapot, ellenzőt, bármit.

2012. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad... Igaz, hogy fényvédős, de nem ez az igazi funkciója. Ha meg csak olyan Garnier bb krém utánzatod van, akkor meg tényleg semmiképp..
2012. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!