Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám leszedni házilag...

Hogyan tudnám leszedni házilag a tincses műszempillát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van hozzá oldószer de nekem sajna nincs a kozmetikusom meg jelen pillanatban nem ér rá és nagyon csúnya hogy már egy két tincs leesett holnap viszont nem kéne hogy hülyén nézzek ki légyszi segítsetek előre is köszi

2012. máj. 10. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha DUO ragasztóval van felragasztva, akkor könnyű dolgod van, mivel ez egy rugalmas ragasztó. Amíg le nem szeded, addig fennmarad és amikor le akarod szedni, akkor, mint egy gumi le tudod venni magadtól is. Ehhez nem kell kozmetikus. De ha nem DUO-val van felragasztva, akkor nem tudom. Én csak ebben a ragasztóban bízok.
2012. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!