Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan, aki huzamosabb...

Van olyan, aki huzamosabb ideje műszempillát visel? Melyik jobb? Soros, vagy tincses. Ha van róla házilag fotód, akkor megköszönném. Szeretnék csináltatni

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A tincses mindenképp jobb, és főleg tartósabb! Van már ún. 3D változat, amikor ráépítik a saját szempilládra, s az hetekig, sőt hónapokig tart, csak marha drága (15ekörül)
2009. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3D-set csak ajánlani tudom, nekem is van, 16 000 Ft volt, de nekem megérte! :) Am van soros, tincses és szálas is, sztem a legjobb a szálas, mert a tincses olyan(ha magadnak teszed föl), mintha "csimbókos" :D lenne a szemed, vagy mintha bogár lenne rajta. Ha csak nem vagy olyan ügyes, hogy nem szorulsz sminkesre... A soros meg egyszerűen gáz. :D
2009. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én viseltem már mindegyiket.

sorossal kezdtem, magamnak raktam fel minden reggel este pedig leszedtem

utána kipróbáltam a tincseset, először kozmetikus rakta fel, majd rájöttem hogy én is fel tudom magamnak otthon rakni:D

most pedig 3D-s van, ez hat a legtermészetesebbnek viszont elég húzós ára van és nem is olyan hosszú mint anno a soros vagy tincses szempilláim:(


most visszatérek valószínű az itthon feltett tincses műszempillára, de lehet kipróbálom a sorosat csak tartós ragasztóval, hogy ne jöjjön le olyan hamar

2010. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!