Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A pasiknak jól áll egy kis smink?

A pasiknak jól áll egy kis smink?

Figyelt kérdés
Úgy gondol itt meg merem kérdezni a dolgot, mivel már a suliban néhány srác rendszeresen használ szájfényt és szemceruzát. Szerintetek vicces, vagy lehet szép is a fiúk sminkje?
2008. ápr. 22. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

hát szerintem nagyon homoszexális!

attól még lehet szép, de hogy nagyon gáz az tuti... szájfény... jjjj... lol. :DNEM NEM és NEM.

2008. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
hagyjuk meg ezt a nőknek....
2008. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem totál gáz... ilyen szépfiú típus, ráadásul még bu*is is :S Nekem tuti nem jön be.
2008. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg el fognak tűnni előbb-utóbb a férfias férfiak, ha így haladunk...:(

Nekem már a rózsaszín póló sem jött be pasikon, nemhogy a smink! Öcsém ez kész röhej és számomra visszataszító.

2008. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szemcerka csak Kabir Bedinek és Johnny Deppnek áll jól, egy fiú száján pedig csak akkor legyen szájfény, fa csók közben átragadt a lánytól!
2008. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
a nem túlzott, csak egy iciripici simk feldobhatja a fiúk arcát is, de ne a vörös rúzzsal kezdjék L:o:L
2008. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a smink csak korrektor vagy minimális puder lehet egy pasinál, ha pattanásos. De minden más buzis. Én tuti nem jönnék össze olyan sráccal, akinek ki van húzva a szeme, vagy szájfényes a szája.
2008. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Addig oké, hogy ha véletlenül mokesza van, akkor tegyen rá korrektort. De az is meglátszik. Sminket ne hordjon már egy fiú! Kész vicc, hogy manapság ez is téma.:)))
2008. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
64%
Az én volt pasim is sminkelte magát, elsőnek furinak tartottam, de aztán elfogadtam, változtatni úgy sem tudtam rajta.Képzeljétek el, hogy a rózsaszín rúzsomat is lenyulta és a szemhéjpúderemet is...de nem ezért váltak el útjaink...
2008. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
41%
Nagyon gáz ha pasira sminket teszünk.
2008. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!