Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék piercinget csináltat...

Szeretnék piercinget csináltatni, fel fog dagadni?

Figyelt kérdés

Szóval szám alá szeretném csináltatni, de csak pici köveset. Soha nem volt még, így nem tudom mire kell számítani. Azért itt kérdezem, mert hétvégén megyek buliba, és nem tudom, hogy érdemes lenne e holnap megcsináltatnom.

mennyi idő alatt gyógyul meg? Fel fog dagadni? Tudok sminkelni majd?


2012. máj. 14. 15:05
 1/3 anonim válasza:
nekem nem dagadt fel.... szerintem simán megcsináltathatod
2012. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű, hogy feldagadjon. nekem sem dagadt fel.

két hétig váladékozott, ez normális, hiszen a szervezetnek reagálnia kell az "idegen" dologra.

ezeknek a piercingeknek a gyógyulási ideje 4-6 hétre tehető.

2 hét után már kitudod cserélni az ékszer benne ha szeretnéd. az első hetekben esténként, vagy naponta 1x, 2x fertőtlenítővel ápold le.

smink: ha használsz alapozót, arra a részre ne jusson, az nem tesz jót neki a gyógyulás ideje alatt. utána már nem árt neki. ha fel is dagad az max 2-3 napig tart.

2012. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ténleg mindenkinek más ,nekem egyszer feldagadt másodszor nem:) de a biztonság kedviért először hosszabat tetess be mert ha feldagad és rövid lessz akkor hidd el elég kellemetlen érzés:D én tudom:D
2012. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!