Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ha füstös sminket...

Lányok! Ha füstös sminket készítetek, mindenképpen használtok szemceruzát a szemhéjra?

Figyelt kérdés

Akárhány videót megnéztem, mindenhol szemeruzával húznak egy vastag vonalat a szemhéjon, amit elsatíroznak és erre viszik fel a szemhéjpúdert. Ugyanakkor mindig hangoztatják, hogy bármilyen színből meg lehet csinálni a füstös sminket, nem csak feketéből.


A fekete, barna füstös sminknél oké a szemceruza, de ha pl. barackos, zöldes vagy rózsás füstös sminket szeretnék készíteni nem tudok szemceruzát használni, hiszen pl. rózsaszín szemceruzám nincs, és nem is nagyon láttam sehol.



2012. máj. 18. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem szoktam én fekete szemhéjpúder satírozom el. Vagy ha lila akkor lilát,ha barna akkor barnát..Mindig így csinálom nem feltétlen szükséges a ceruza ha jó a szemhéjpalettád!
2012. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, sokat segítettél! :)
2012. máj. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!