Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csillámport szeretnék tenni a...

Csillámport szeretnék tenni a körmömre. A kérdés az, hogy a csillámpor bele fog ragadni az átlátszó körömlakkba?

Figyelt kérdés

Szép egészséges hosszú kockára reszelt körmeim vannak. Szeretek kísérleteni a lakkozással, és a díszítéssel is. Arra gondoltam, hogy a körmeim végére csillámport teszek*, de nem tudom, hogy beleragadna-e az átlátszó körömlakkba, no meg azzal sem vagyok tisztában, hogy mivel kéne feltenni a csillámport. Ecsettel, esetleg? A műkörmösök speciális csillámport használnak? Érdemes kísérleteznem "házi" csillámporozással?

Előre is köszönöm a válaszokat! : )


*úgy, mint ezen a képen: [link]


2009. jún. 27. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Húha:D Szerintem a körmöd végére egy kis csíkban talán sikerülni fog, de lehet nem lesz jó mert majd nem lehet egyenletesen rátenni. Menj be ilyen kellékes boltba és ott kérdezgess szerintem van valami jó módszer rá.Leesni nem fog maximum még egyszer áthúzod őket átlátszó körömlakkal.
2009. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia,

köszönöm a válaszodat. A végére kis csíkban szoktam tenni csillámlós körömlakkot (díszítőlakkot), de most nagyon tetszenek a csillámos végű műkörmök, gondoltam kipróbálom azt is, műköröm nélkül : )

2009. jún. 27. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld ki ezt: kis üvegcsébe kiöntessz egy kis szintelen lakkot és ráöntesz annyi csillámport amennyit elbír. Fogpiszkálóval keverd össze és a lakk ecsetével vidd fel. Nem tudom jó lesz e mert ezt nem próbáltam soha de én műkörmös vagyok és a zselés csillámos körmöt ezzel a módszerrel csinálom!
2009. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
sztem kend le a körmöd átláccóval és ugy szord rá a csillámport :D
2009. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

szerintem is az a jó megoldás ha átláccóval bekened és úgy rá csillám aztán egy védőréteg átláccó lakk.

én is így csinálom;)

2009. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni, direkt erre való körömlakkot , én is ilyet használok.

[link]

2009. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ki fogom próbálni az átlátszó lakkba csillámport öntök dolgot! : )

Egyébként ilyen csillámos lakkot hol lehet kapni?

2009. jún. 28. 12:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Akárhol, ahol lehet rendes körömlakkot..legalábbis én mingid találtam..Dm, Rossmann stb..
2009. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem, most hogy , olvasgattam itt a válaszokat és a kérdést is az jutott eszembe , úgyis kipróbálhatnád : ha nagyon házi praktikával akarod , hogy a lenőtt körmedre fesd fel az átlátszó körömlakott és arra szórd a csillámport, mert ha félre megy, azt úgysem ragad le, mert ha kicsit elszóródik lepiszkálhatod, de oda ráragadt, fesd le a többit . Nem tudom mennyire volt hasznos :S.Remélem sikerül :$
2009. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy ilyen csillámos pontozólakkal lehet megcsinálni, vagy a még meg nem száradt körmödet belemártod csillámporba. De igazi körmön annyira nem mutat jól, és hamar le is töredezik, mert vastag nagyon. A zselébe meg bele szokták építeni. De amúgy nem csúnya, csak nem az igazi, enyémet csak dicsérték... ^^
2009. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!