Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágító? Érvek és ellenérvek.!

Fültágító? Érvek és ellenérvek.!

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 16:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. máj. 28. 11:15
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

érv: szerintem iszonyú jól néz ki, de tudni kell a határokat, szerintem olyan 15 mili után már csúnya

ellenérv: nem biztos h visszanő

2012. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
amúgy én nem akarok nagyot.. 10mili esetleg..
2012. jún. 8. 06:36
 14/16 nocika113 válasza:
94%

annyira imádom ezt a sok begyepesedett agyú embert...

1, ki mondta, hogy szeretnénk hogy visszanőjön? aki a stílusa miatt, nem divatőrületből kezdi el, gyakran nem is akarja hogy visszanőjön. aki meg akarja de túltágította, az tudjon rá, tanuljon belőle hogy ne kezdjen olyan dologba ami idegen számára

2, öregen? és a tetkók? a múltad? ha a gyereked megkérdezi hány fiúval feküdtél össze és meg se tudod számolni? ezekkel mi van? inkább hordók fültágítót minthogy diszkóribanc legyek, akit később szégyell a gyereke.

3, a fültágító és a drogok valamint az alkohol nincs egymással kapcsolatban, ahogy az sem, hogy ha valaki fekete hajú törvényszerűen néger, vagy akin sportcipő van, az futóbajnok

4, nektek nem tetszik? nekem meg nem tetszik a társadalom, az hogy mindenki egyforma, klónok vagytok. inkább vagyok más, de önmagam, mint hogy olyan legyek mint ti

a fentiek alól tisztelet a kivételnek

2012. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
na ezt megmondtad :))
2012. júl. 10. 22:53
 16/16 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem tetszik,egyszerűen undorítómég akkor is ha benne van a tágító. Nem értem ki talált fel ilyen ökörséget. Utána meg ha megunod és kiveszed sokkal szebb lesz ha lóg a bőr? -.-
2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!