Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova fújjátok ti a parfümöt?...

Hova fújjátok ti a parfümöt? Hova kell tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Én a fülem mögé és a csuklómra szoktam, de valahol olvastam, hogy valaki a könyék hajlatba fújja. Ti?

2012. máj. 23. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyak.
2012. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én úgy mint te,plusz hónaljvonalra
2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsóka.a.a ***** válasza:
Tarkóra...füled mögé és a hónaljhoz (:
2012. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a hajamra szoktam még, mert ott marad meg a legtovább az illata.
2012. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fül mögé, illetve egy fújás a nyakamra. Ha azt akarom, hogy sokáig érződjön, a dekoltázsomra is szoktam.
2012. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyakamra, dekoltázsomra fújom. Az ilyen kis golyósakból fül mögé és csuklóra teszek. Igazából nem tudom miért így szoktam. :)
2012. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyakamra, a fülem mögé és a csuklómra szoktam. Néha a dekoltázsomra is, és olyat is szoktam, hogy fújok egyet a levegőbe és átsétálok rajta, persze csukott szemmel, szájjal.
2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyat en is szoktam, hogy a levegobe fujom es atsetalok rajta.
2012. máj. 24. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
en mindig a ruhamra fujom :) egyreszt nagyon sokaig megmarad az illata,masreszt ha a boromre fujnam,kicsit irritalna.
2012. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olyan helyre erdemes, ahol vekonyabb a borod. (konyok hajlat, csuklo, nyak, ful mogott). A csuklodnal pedig ne dorzsold ossze a kezed csam finoman, mert roncsolodnak a molekulak.

Tartosabb a parfum melegebb boron, illetve akinek zsirosabb bore van. Ha esetleg van a parfumodhoz tusfurdo es testapolo akkor erdemes azt is hasznalni, igy meg tartosabb az illat.

2014. dec. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!