Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagytatam most halt meg, ő...

Nagytatam most halt meg, ő volt tulajdonkeppen az édesapa az életemben. Tetoválást akarok vele kapcsolatban, valami írást,1-2 szót. Valami ötlet? Tudom nekem kellene kitalálnom, de jelenleg tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 14:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mindenre emlékszem, hidd el minden pillanatra..
2012. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

A szívembe zártalak, hogy a lelkembe élj!

ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez de szép, Istenem.. :( Nem tudom hogy a fenébe lehet ezt kibírni!????? Mennyire hianyzik és mennyire szeretem, draga egyetlen nagytatam.. :( ez nagyon szép, meg jó lenne 1-2 ötlet, nekem most lövésem sincs. :(
2012. máj. 8. 16:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! :( tudjatok ő volt aki szeretett és én ugy tekintettem rá mintha csak az apukám lenne, rettenetesen hianyzik. És furdal a lelkiismeret nagyon, egyetemen vagyok és nem voltam itthon mikor történt. Előtte 2 héttel, vasárnap mentem el itthonrol, megpuszilgattam, megoleltem, mondtam jövünk haza hamar és meglátja meg fog gyógyulni, mindjart kezdődik a vakáció is..nem igy lett. Május 3.an, névnapom reggelen ment el, előtte való este beszeltunk utoljára. Hazamehettem volna egy pár nap távollét utan egy teljesen hétre, keddtől következő keddig, április utolsó napjáig szünetem volt de ki hitte h a betegsége ellenére tényleg megtörténhet ez??? Istenem, mennyire de mennyire faj a lelkem h nem voltam képes hazajonni. Hogy lehetek ilyen?? :(( mamimmal és a kutyusokkal
2012. máj. 8. 16:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Töltötte az utolsó napjait, de ha itthon lettem volna legalább keddig meg én is ott lettem volna neki, h legalább surolgassam meg a hátat néha vagy vigyek friss fizet, beszelgessek vele. :(
2012. máj. 8. 16:59
 6/13 anonim válasza:
Örökké bennem élsz!
2012. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az ötleteket, mindenik nagyon tetszik! Valami rövidebbet szeretnek, az utolsó nagyon jó (a többi is persze).. Meg az "Örökké együtt!"-re vagy "Együtt mindörökké!"-re gondoltam, nem tudom melyik lenne jó.. Nagyon faj!!! :(
2012. máj. 8. 20:09
 8/13 anonim válasza:

1: A szeretet örökké él.

2: Hiány, szeretet, fájdalom

3: Emléked halhatatlan

2012. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

endless love

love you always!

with you forever!

we only part to meet again!

i'll miss you until we meet again!


még ezek jutottak eszembe... szeretem az angolt, ezek pedig kifejezik amit érzek.. nem akarok szomorút tetováltatni, hanem amivel kimutatom mennyire szeretem vagy hiányzik. :( szerintetek? a we inly part to meet again nagyon tetszik, de az összes többi is.

2012. máj. 9. 10:05
 10/13 anonim válasza:
Szia Timi vagyok,mindegyiket én írtam,FOGADD ŐSZINTE RÉSZVÉTEMET!!! NAGYON SAJNÁLOM!!! KÍVÁNOK NEKED NAGYON SOK ERŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!