Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állhat a bronzosító, ha...

Jól állhat a bronzosító, ha tél típus vagyok (fekete haj, nagyon világos arcbőr)?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak a sötétebb bőrűek "kiváltsága"?
2012. máj. 23. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen.csak ne nagyon sötétet válassz hanem olyat ami 1-2 árnyalattal sötétebb a bőrödnél.
2012. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én szolizok szóval nem vagyok fehér,de még így is sokszor olyan bronzosítókat fogok ki hogy olyan vagyok mint egy tál narancsot fejeltem volna le..

Én nekem ami bejön az van ráírva hogy kőpúder de barnít! Szóval olyan mint a bronzosító csak sokkal halványabb és ez természetesen barna színt ad a bőrnek,nem narancssárgát:) Én ezt ajánlom!

2012. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A barna/narancsos szín alapvetően a tél típusoknak nem ajánlott, a bronzosítótól a leginkább elsárgul, koszosnak hat az arcuk, hasonlóképp a túlzásba vitt szoláriumozástól, mivel az alapvetően sárgás, narancsos bőrszínt ad a természetes barnaság helyett. Ebből a szempontból mindegy, hogy sötétebb, vagy világosabb-e a bőröd. A világos bőrön talán kicsit feltűnőbb ez az ellentét, mint egy sötétebben.


Ha tél típus vagy, bronzosítás helyett sokkal jobban fog állni a típusodnak megfelelő pirosítás, pl. mályvával, rózsaszínnel, halvány pinkkel.


Élő ellenpélda: [link]

2012. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!