Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Világos arcbőr, kék (néha...

Világos arcbőr, kék (néha picit kékes - zöldes) szem, hosszúkás szív alakú arc, (picit pufi). Ehhez milyen haj /hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

piros hülyén állt.

feketétől holt sápadt lettem.


ja igen és most olyan,hogy : hosszú,picit tépett,de fennt lelapul az egész, a frufrumnál van 1 forgó,szóval mindig hülyén néz ki,nemtudom beállítani stb. és középbarna színű .


2009. szept. 30. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem legyen természetes színe... növessz lágyan lehulló frufru nélküli természetesen eső hajat
2009. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke, vagy szőkés jó lenne.De persze csak olyan természetesnek tűnő árnyalatban, vagy még el tudok képzelni barna csíkokat benne, vagy a világos barnában szőkéket, akár több árnyalatban is de tényleg a hangsúlyt a természetesre tenném :)

A szőke kiemelné a kék szemeket, és nem lennél tőle sápedt :)szerintem úgy "feldobna" Bízd ezt profi fodrászra, és ne otthon festegess :)

22l

2009. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez például egész szép, csak a hajszínt nézd!A fazon sem lényeges, meg az sem, hogy ki van a képen..keresek még ilyet..

2009. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ez is jó :)

[link]

vagy ez is, én ilyenekre gondoltam :)

és tényleg csak a színt nézd :)

2009. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kevés embernek áll jól, de azoknak nagyon a sötétbarna haj - kék szem... gondolkozz el rajta. másik a szőke, de az csak természetes formában:)

a fazonban pedig kérj segítséget fordásztól, így kép nélkül nehéz megmondani, mi állna jól

2009. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

uhh köszi :)

az az egyetlen bajom,hogy alig látszik a szemöldököm, próbáltam h szemceruzával v vmivel finoman kiefesteni (próbaképp) de iszonyatosan néztem ki :O


azmúgy gondolkoztam énis a szőkén :D de az túl durva átváltozás lenne talán,vagy nemtudom,picit távol áll tőlem.


a másik pedig a sötétbarna volt . az tetszik :) de kb 30 perc és mek fodrászhoz :) majd elmondom a végeredményt :)


köszi mindenkinek ;)

aranyosak vagytok:)

2009. okt. 1. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Na milyen lett a végeredmény?? :)

Képet is mutathatnál nekünk... :)

2009. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hajajj :S a fodrász elcseszte a hajam, mondom neki,hogy tépett frufrut szeretnék erre belevág 1 VÉ alakzatot :O majdnem szívrohamot kaptam. amúgy a hossza meg az h meneteles,tépett ilyen kis kesze kusza :D az jólett. csak a frufrumat b*szta el. festeni meg valszeg hnap fogjuk barátommal :) de majd mutatok végeredményt legkésőbb vasárnap,vagy hétfőn :)
2009. okt. 2. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Várni fogom!! ;)
2009. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!