Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a bizsutól begyullad a...

Ha a bizsutól begyullad a fülem, akkor az ezüsttől is be fog? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Eddig csak arany fülbevalóim voltak, de nem szeretem az aranyat, ezért gondoltam ezüstre.

Szerintetek ? Esetleg tapasztalat ?


2012. máj. 28. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ezüsttől valószínűleg nem fog. Nekem is úgy van, hogy az aranyat, ezüstöt bírja, de a bizsut nem. Ha egy napra beteszek egy bizsu fülbevalót, az még oké, de nap végére már kezd viszketni a fülem, és ha több napig benne van begyullad. Az ezüsttel semmi gond.
2012. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú távon csak az aranyat bírja, de egy-egy napra betehetek bizsut, vagy ezüstöt. Próbáld ki, hogy a berakás előtt ezeknek a fülben lévő részét bekened átlátszó körömlakkal, és úgy nekem nem irritálják a fülemet. Ezt a tanácsot én is kaptam valakitől, de tényleg bevált.
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat ! :)
2012. máj. 28. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fülem bírja az ezüstöt, de a bizsut nem, de az ezüstben sem mindegy milyen ezüst. A gyengébb minőségűek irritálják a fülem.

Én többnyire orvosi fémet használok.

2012. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a bizsut nem bírja, de az ezüstöt már igen, úgyhogy ezüst fülbevalóm van.

Nem muszáj tehát arany!

Én se szeretem az aranyat, ezért is van ezüst!

2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!