Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercing témában van...

Orr piercing témában van valakinek valamilyen tippje, tapasztalata?

Figyelt kérdés
hello, nyáron lesz orr piercingem, de nemtudom hogy lövessem vagy szurassam. valakinek van valamilyen tapasztalata? tisztitásban meg ilyenekröl is kérlek irjatok valamit, mindenre nyitott vagyok!:) köszi

2012. ápr. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szúrasd, egyértelműen! Kevésbé roncsol, kisebb az esélye a vadhús kialakulásának.

Kezelni külsőleg Octenisept vagy Clarasept spray, belsőleg valami gyulladáscsökkentő oldat

2012. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)!!!
2012. ápr. 12. 13:43
 3/5 anonim válasza:
Nekem mar egy eve van orr pc-m. lovettem,es csak par napig fajt..kb 3 hetig volt benne a gyogy pc,aztan kicsereltem.en csak hidrogennel tisztitottam neha /de csk kivulrol/ :)
2012. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szúrasd mindenképpen.Kamilla nagyon jó rá,betadine-oldat is.Vigyázni kell,nehogy megrántsd,mert elég könnyen begyullad,na meg nem is kellemes érzés.
2012. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lövettem kb. 13 éve. 2 hétig volt benne a belövő fülbevaló(alkohollal fertőtlenítettem és forgattam minden nap), aztán kicseréltem. Szerintem a szúrás fájdalmasabb (az orr tele van idegekkel)és drágább, a lövés egy pillanat alatt kész és megegyezik egy fül belövés árával.
2012. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!