Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Coastal scents 88-as paletta...

Coastal scents 88-as paletta vagy E. L. F. studio 144 Ultimate Eyeshadow?

Figyelt kérdés
nem tudok dönteni 88as paletárol sok jót halottam de az E.L.F-et is szeretem és kb mind 2ő ugyan annyiba kerül. vélemények??

#paletta #Costal Scents #coastal #szemhelypúder
2012. máj. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Utánanéztem [link]


[link]


Ezek alapján én Coastal scents 88-as palettát vásárolnám meg,nekem az szimpatikusabb amit írnak róla!:)

2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom ezeket olvastam esetleg valami saját tapasztalat valakinek??
2012. máj. 29. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A Coastal scents 88-as palettái minőségibb termékek, mint az ELF palettái. Jóval pigmentáltabbak. Az ELF sem rossz, de az inkább "lakosságibb". A CS palettákat profik is használják. Tartósabbak, erősebbek a színek. Ezért is drágább egyébként.
2012. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a CS 88-as paletták a profibbak. Sokkal pigmentáltabbak, mint az ELF, de nem véletlen, hogy van olcsóbb kategória is, hisz nem mindenki engedheti meg magának a profi cuccokat. De azért az ELF sem rossz, csak a CS messzemenőkig profibb, jobb, pigmentáltabb, tartósabb.
2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100%, hogy a Coastal Scents paletták a jobbak, nem kérdés. Az ELF - ha a CS palettákkal kell összehasonlítani -, akkor csak egy halovány gyenge utánzat, melynek semmi ereje. Fölös pénzkidobás az összes ELF paletta, soha nem vennék mégegyszer. Törik, porzik, erőtlen, kaparni kell a színét.


Viszont a Coastal Palettáim egytől-egyig profik, tényleg szuperek. De csak az eredeti! A barátnőm bekarmolt az ebayról egy hamisat és valami szörnyű, még a színek sem tiszták benne és úgy porzik, hogy alig bírja használni még primerrel is. Én meg csak röhögök, mert még primert sem használok az enyém alá :-)

2012. nov. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!