Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok és ballagásra...

мιѕѕ &# kérdése:

15 éves vagyok és ballagásra műkörmöt szeretnék csináltatni. Szerintetek az én koromban melyik méret/forma lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A forma és a hossz nem a kortól függ, hanem az ujjad formájától, és a körmöd formájától.
2012. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem legnagyobb baromsága volt műkörmöt csináltatnom a középsulis ballagásomra.


2 hónapig nem nőtt a körmöm, mindig letört és papír vékony volt.


Ha nem szeretnél ronda körmöket fesd ki a sajátod.

2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem értek egyet az előzővel! Én most 15 vagyok, és nemrég volt műkörmöm. Teljesen jó volt, cs 3 hét után LENŐTT és csiszológéppel leszedték. Ennek egy hónapja, és normális ütemben nő, és erős a körmöm, nemis látszik, hogy volt mű. De szerintem ez függ a körmöd erőségétől. Akinek eleve papírvékony, annak ez a következménye, az ne csináltasson. :)
2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek eleve papírvékony, annak ez a következménye, az ne csináltasson. :)"


Erre most kegyetlenül ráb@sztál, mert pont ,hogy erős, egészséges körmeim voltak.

2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltattam szalagavatóra,de nagyon megbántam. Mivel nem akartam folyamatosan töltetni,le kellett szedni és nagyon sok idő volt mire rendbe jött a körmöm. Egyébként marhára senki nem figyelte,szóval fölösleges is volt.Meg szerintem 15 évesen ne legyen műkörmöd, korai.
2012. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez, egy ballagásra tökéletes lenne. Hossz, alak, és szín is pont passzol az alkalomhoz. A színe esetleg lehetne ilyen: [link]
2012. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! ez egy kifestett köröm,semmi mű nincs rajta;D egyébként kérdező,én is most ballagok,egy sima egyszerű franciát csináltatok(nem tetszenek a 83 féle színű flitteres,csillivilli körmök:D magamon sem tetszett soha...),kocka vagy mandula formájút,még nem tudom!:)
2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Igazából ez attól függ, hogy Te Neked melyik , milyen tetszik, milyen a személyiséget.

Nekem 12 éves korom óta van műkörmöm és imádom:) Volt már szinte mindenféle, de most ballagok én is és nekem nagyon hosszú hegyes francia lesz csillogós, és a gyűrűs tele strasszal :)

2012. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!