Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik lehet ez a parfüm?

Melyik lehet ez a parfüm?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy Britney Spears egyik parfümje. Egyszer egy ismerős lány elment mellettem az utcán...Buliba sietett este. Megcsapott egy nagyon finom, nem émelyítős, de édeskés (talán vaníliára emlékeztető?)illat. Megkérdeztem mi ez, csak annyit tudott mondani,hogy Britney Spears parfüm, és szállt is fel a buszra. Nem tudtam, hogy 9 féle B.S. parfüm van. :)Azóta is keresem ezt az illatot, mert nagyon rákattantam. Szerintetek melyik lehetett?
2012. máj. 30. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így lehetetlen megtalálni :S Ha csak el nem mész egy parfümboltba és végig szagolgatod, az lenne a legegyszerűbb mert sajnos Britney spearsnek a legtöbb parfümje virágos és gyümölcsös így nehéz lenne megmondani hogy melyik is lehet az. :(
2012. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Végignéztem az összes Britney Spears parfüm összetevőit és szerintem 90%, hogy ez lesz az amire gondoltál, mert ebben van vanília és egy könnyed , tiszta illat!:


[link]

2012. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm.... :)
2012. szept. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!