Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Farmernadrágból hogyan lehetne...

Farmernadrágból hogyan lehetne táskát varrni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ill. legyegyszerűbb szerintem úgy, hogy veszed egy régi/kinőtt/nem használt farmered, levágod a szárait, hogy kapj egy ilyen minisort alakú izét, azt fordítsd ki, és úgy varrd be a szárak helyeit. és akkor visszafordítod, a tatyód így eleve dekorálva lesz az eredeti farmer zsebeivel, amit diszithetsz kitűzőkkel, hímzéssel stb. Varrhatsz hozzá vállra akasztót a farmer szárából kivágott anyagból, cipzárat is lehet hozzá venni, amit egész könnyen rá tudsz varrni ill. ha kicsit gyakorlottabb vagy akkor bélést is varrhatsz bele, de nem muszáj, mert kívúlről az úgysem látszik:) remélem érthető lett, amit írtam:)
2009. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, köszi :) Még soha nem varrtam semmit, gépem sincs...

Valami leírást esetleg tudnátok linkelni?

2009. júl. 1. 00:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukám varrónó, de nekünk a sima gép a farmert nem varrja szépen. Mindenhol azt mondták, hogy farmer anyaghoz speciális varrógép kell. Így is el lehet vele szenvedni, csak tönkre vágja a gépet. Kézzel nem tudom mennyire lesz sikeres a művelet.
2009. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a farmer nagyon erős anyag, meg hogy kézzel nem lesz olyan szép. Igazából ez egy hirtelen jött ötlet a részemről :)

És ha szeretnék megtanulni varrni, szerintetek mivel kezdjem? Mit varrjak először? (gombot már tudok :D)

2009. júl. 1. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a húgomnak varrtam egy régi rossz párnahuzatból a babájának nadrágot és felsőt!Elég cifra lett!XD


12 éves vok és lány.

2009. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is sok babaruhát varrtam annyi idősen, kiselejtezett ruhákból, kézzel :)
2009. júl. 2. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kézzel varrtam ,de csak unalomból,gyakorlásnak!
2009. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyet szeretnél,én pl kaptam az egyik rokonomtól aki varrónő egy kis tatyót elég egyszeren volt összevarva de mégis aranyos^^
2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!