Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok vásárolni minőségi...

Hol tudok vásárolni minőségi Parókát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most jöttem ki szerencsére nemrég rákból. De viszont hajam nem sok van jelenleg anyukám volt parókáját használom de mivel nekem szőke a hajszínem és ez meg barna nem az igazi. Nem tudok esetleg valamien helyet ahol lehetne nem túl drágán minőségi parókát kapni? Nagyon megköszönném a válaszokat :)

2012. jún. 7. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebay. Nézz utána, hogy milyen hajból szeretnéd, arra keress rá. Valószínűleg onnan lehet a legolcsóbban rendelni, csak ugye azt nem tudod felpróbálni.


Gratulálok a gyógyuláshoz! :)

2012. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A doktorodtól lehet kérni receptet rá, és meg is tudja mondani, hol fogadják el. Ha pesti vagy, akkor a Kékgolyó előtt van egy parókás, én recepttel 7000-ért olyan parókát vettem ott, hogy senki nem mondja meg róla, pedig 23 vagyok és az önérzetem tiltakozott a paróka ellen:) Recept nélkül természetesen sokszorosa az ára, de az OEP a rákbetegeknek évi 1 parókát áll.
2012. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Edit néni, jobban van?
2012. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon szépen köszönöm majd megkérem dokimat,hogy adjon rá receptet még egyszer köszi mindenkinek!
2012. jún. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!