Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bőrradirt, mézzel és cukorral,...

Bőrradirt, mézzel és cukorral, hogyn kell elkésziteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok, hogy túró, tejszín, méz.
2012. jún. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összekeversz egy kiskanál cukrot egy kiskanál mézzel, és már radírozod is. Ennyi. De ha rám hallgatsz, egy kis reszelt almába tegyél cukrot, azzal radírozz, a mézet pedig ezután dolgozd a bőrödbe kb 5 perc masszázzsal, nagyon szép hidratált eredményt kapsz!
2012. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy egy kis tálba teszek cukrot, majd egy teáskanál jó folyós mézet (ha kell, beteszem pár percre a mikróba, hogy folyós legyen) és 2 vagy 3 teáskanálnyi vizet. Elkeverem és kész is.

Felviszem a bőrömre, szépen átdörzsölöm a bőrömet, majd langyos vízzel jól leöblítem. Végül egy pici mézet teszek az arcomra és rajtahagyom kb. 10 percig. Közben nedves kézzel szoktam masszírozni az aromat, hogy jobban beszívódjon a méz és jobban táplálja a bőrömet.


Az eredmény: ragyogó, puha, hidratált bőr. :)

17/L

2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!