Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet saját kezűleg az...

Hogyan lehet saját kezűleg az ilyen ékszereket elkészíteni?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Köszönöm a válaszokat! :)



2012. ápr. 24. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

tűzzománc?

az nagyon drága hobbi

2012. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ezek szerintem ilyen előregyártott kis "kapszulák", amikbe bele lehet tenni a képet/anyagdarabot. Hobbybolt vonalon kellene elindulni, vagy nézegesd végig ezeket, hátha valahol feltűnik [link]

Ha ezeken már túl vagy, akkor bocs!

2012. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmire gondoltam, mármint arra, hogy az "alapokat" valószínűleg meg lehet venni... Igazából ezeknek az alapoknak az ára érdekelne, mert nagyon tetszenek az ilyen típusú ékszerek, viszont eszméletlen drágán kínálják őket a készítők.


Köszi a válaszokat! :))

2012. ápr. 24. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
ez kicsit bonyolultabb,mint hogy alapok meg ragasztás.
2012. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezeket hidd el nekem neméri meg megvenni az alapok is elég drágák meg a postaköltség meg a ragasztó, a munka...
2012. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nincs ebben semmi drága.. én megvettem a kellékeket, csak épp nem tudom megcsinálni őket:D a lapot, amit beletennék, átáztatja a ragasztó, úgyhogy valami keményebb papírt kellene venni hozzá, ennyi. amúgy alkotokboltja.hu-ról rendeltem hozzá alapot, lencsét meg ragasztót.
2012. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!