Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fém ékszereket (nem ezüst)...

Fém ékszereket (nem ezüst) mivel lehetne tisztítani?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan praktikákkal, mint az ezüst ékszereket? Szódabikarbóna, fogkrém.. ilyeneket olvastam most ezüstre. Köszi, ha ad valaki tippet!
2012. jún. 9. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam nagyon sok mindennel, de csak egy dologgal tudtam tisztítani, [link] ezzel, mással ne is próbálkozz!

De ezzel elég szépen tisztíthatóak, a fém ékszerek! Remélem tudtam segíteni! [link]

2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hol lehet ilyet kapni?
2012. jún. 9. 19:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írtam, hogy sajnos nem tudom milyen fémek, nagyon világos szép ezüst színük volt eredetileg. Ezzel a Sidollal szabad ilyet is?
2012. jún. 9. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, bármilyen fémre, kivéve aranyra tenni, a sidolt, lehet kapni pl. 100 Ft -os boltokban, esetleg hipermarketekben, de ritkán van, érdeklődni kell hogy van-e, vagy mikor lesz!
2012. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!