Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mutatnátok nem túl drága,...

Mutatnátok nem túl drága, fiatalos, szép arany ill. ezüst ékszereket?

Figyelt kérdés
14 éves lánynak lenne ballagására,és elképzelésem sincs.
2010. jún. 16. 12:38
 1/10 anonim válasza:

ez még nekem is jól jönne. :) én is ékszereket (is) szeretnék, elképzelésem valami cirkónia, vagy swarovski köves fülbevaló, medál arany, vagy ezüst nyakláncra, de nem nagyon találtam a neten olyat, ami nekem is tetszik... úgyhogy várom én is a válaszokat :)

14/L

2010. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz én 15 éves vagyok, de egy ilyen gyűrűnek nagyon örültem volna:)

2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


A legalsó sor középső medálja szerintem gyönyörű:) Ahhoz a legfelső sorból választhatsz láncot, azok is szépek. kb 4-5000-ből kijössz.

2010. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12:44-nek: millió köszönet, megvan mit veszek majd a barátnőmnek ;)
2010. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szépek!:)
2010. jún. 16. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken az eladók rengeteget tudnak segíteni! Csak meg kell mondani, hogy egy fiatal leányzónak lesz, esetleg pár tulajdonságát is, hogy sportos, vagy inkább csinosabban öltözködik, és fognak tudni neked ajánlani dolgokat! Nézd meg hogy milyen ékszereket hord első sorban, pl manapság a fiatalok inkább ezüstöt, vagy fehéraranyat viselnek szívesen, sárgát nem igazán!


Pl egy ilyen karkötőket a sportosabb lányokon tudok elképzelni:

[link]

[link]

Egy nőcisebben öltözködőn inkább ilyesmiket:

[link]

[link]

Vagy merevebb de fiatalos karperecet:

[link]


Fülbevalóból a sportosabbak inkább az egyszerű, kis bedugós fülbevalókat viselik, míg a nőcisebbek a hosszú lógósokat! Persze vannak átmenetek, ezért lenne jó ismerni, hogy milyet szeret! Sok fiatal szereti a nagy karikákat, ez szerintem pl egy szép darab, ha már ballagásra lesz:

[link]

Én pl sportosabb vagyok, az ilyesmi fülbevalókért éltem haltam mindig is:

[link]

Szerintem ezek is fiatalosak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyéb SZERINTEM fiatalos ékszerek:

medálok:

[link]

[link]

[link]


bokalánc:

[link]

[link] (ezt karkötőben is eltudom képzelni)


nyaklánc:

[link]

[link]

[link]

[link]


gyűrű:

[link]

[link]


Kicsit hosszú lett a skála, de minden azon múlik, hogy milyen stílusú a leányzó! Nyugodtan mond el a boltban, hogy kinek szeretnél ajándékot vásárolni, segíteni fognak!

2010. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó,nagyon sokat segítettél:)Köszönöm,és mindenkinek!

És szivesen fogadok mlg tippeket!:)

2010. jún. 16. 13:19
 8/10 A kérdező kommentje:

Iagzából nehéz dolgom van,mert a lány sokszor hord tornacipőt,illetve amolyan deszkás cipőt,vagy minek mondják,strandpapucsot,de látom magassarkúban illetve topánkában is.szeret szoknyákat hordani,van neki egy csomó,de farmer nadrágai is vannak,illetve szines nadrágok(lila,piros pl.).Sokszor van "sima varrású" mintás pólóban,de van nagyon sok nőcisebb,kivágottabb darabja is.

Szóval teljesen vegyes az ízlése.

2010. jún. 16. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok! :) Viszont ékszerekből a sportosabbakat szeretem! :) Nem szeretek olyan gyönyörű darabot kapni, amit csak egy-egy alkalomra lehet felvenni! Alkalom természetesen nem sok van az életemben, így csak a szívem szakad meg, hogy az a szép nyaklánc csak a dobozában porosodik! Én mindenképpen valami hétköznapi viseletre alkalmas ékszert választanék! Sokan nem így gondolkodnak, de egy 14 éves leányzónak nem hiszem hogy sokszor lesz a nyakában még jó pár évig egy alkalmi nyakék!

A te esetedben én megkérdezném a szüleit hogy kb milyen ékszerei vannak, miket szeret. Pl van olyan aki abszolút nem szeret karkötőket hordani, viszont fülbevalóból sosem elég! Ebben az esetben értelemszerűen nem vennék karkötőt! Ha sokszor jár farmerben, sportcipőben, akkor szerintem inkább sportosabb típus, ugyanakkor jó néha csinosnak is lenni természetesen! Viszont egy "sportosabb" ékszerrel is lehet csinosnak lenni! :)

Próbáld megkérdezni a szüleit, hogy milyen stílusú ékszereket szeret hordani! Utolsó voltam!

2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12:59

Ki fog ugrani a bőréből :D Bár csak én is kaphatnék valakitől..:)

2010. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!