Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon tudom magamnak pótolni...

Otthon tudom magamnak pótolni a 3d műszempillát?

Figyelt kérdés

Csináltattam kozmetikussal és nagyon tetszik, tartós is, de én sokat utazom és mindig máshol vagyok, így csak ritkán tudnék visszajárni töltetni. Mindig mással töltetni meg nem szeretném, mert ahány kozmetikus, annyi féle műszempilla.

Ha veszek Duo nevű vagy stargasel nevű ragasztót, mert úgy olvastam ezek a legjobbak, meg csipeszt és szálas pillát, akkor ha egyet-egyet kell pótolni azt magamnak valyon megtudnám?

Én a gel-lakkot is magamnak csinálom a körmömön és van olyan szép, mintha eljárnék körmöshöz.

Próbálta már otthon valaki magának így pótolni a szálas pillát?


2012. jún. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Se a Duo se a Stargazer nem olyan erős, hogy hetekig bírja a pillát. Szóval megcsinálhatod, de nem lesz olyan tartós, mint a 3D.

Régebben én is itthon raktam fel a tincses szempilláimat, de 3-4 naponta újraragasztottam.

2012. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha ugyanazzal csinálom, mint a kozmetikus? Igaz, hogy ő vagy 15000ft-os ragasztót használ. Kicsit húzós. Bár az nagyobb kiszerelésű. Tudom milyen márkát használ, utána nézek hátha van kisebb kiszerelésű ragasztó.
2012. jún. 9. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Na milyet használ a kozmetikusod meg tudod mondani? Majd Én is utána szeretnék járni,az itteni mivel dolgozik és azt beszerezni. Kb. 2 éve Magamnak rakok tincses pillát,mint ahogy a másik Válaszolód is,csak Nekem elég kb. heti 1-szer megigazgatni...lényeg,hogy alig van vele baj...aztán hallottam,hogy a 3D-s ragasztó mennyivel erősebb és már pörög az agyam,hogy akkor beruházok szálas pillára is,a gyakorlatom már szerintem megvan.

Csak a jó alapanyagok,na az a nem mindegy.Úgyhogy remélem tudunk segíteni Egymásnak!:)

2012. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Régi kérdés de érdekelne a ragasztó neve :) köszi
2019. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!