Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudok otthon felrakni...

Hogyan tudok otthon felrakni magamnak műszempillát? Már megvettem és holnap lesz életem első bulija és nem tudom de nagyon szeretném! Kösziszépen!

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 15:25
 1/4 Sexylady ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél még egyet, és vmeikkel kísérletezz otthon, mert ha vmi gixer lesz vele a bulin, akk mit tennél? :)
2009. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már próbáltam de nem tudom hogy kezdjek neki van még 2...mert már egyet próbáltam.de hát valahogy nem jött össze .és én is attól félek hogy lesz valami gáz és az angyon ciki lenne..
2009. aug. 28. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Youtube-on ezeregy videó van, hogy hogyan kell feltenni.

Siess vissza a boltba és vegyél még párat, mert szerintem nem csak egyet fgsz elrontani. Ha nem vagy biztos magadban, szerintem ne is tedd fel - én legalábbis nem raknám fel.

2009. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

szerintem nem érdemes a műszempilla... mégis hány éves vagy ha életed első bulija lesz? 14? már bocsi, de ha pl bepasizni szeretnél, akkor a műszempillával buktad, mert nagyon nem szeretik...inkább vettél volna valami jó dúsító szempillaspirált, szerintem jobban megérné. de hát te tudod, viszont ha gáz lesz vele a bulin az elég ciki tud lenni...

18/l

2009. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!